CoreDump – zaproszenie

Sezon konferencyjny został oficjalnie rozpoczęty – przez BBQ4IT oczywiście 😉 – machina ruszyła. Czasy są teraz złote bo można wybierać i przebierać. Jest jednak kilka perełek i dzisiaj o takiej perełce właśnie. Dzisiaj będzie o CoreDump i SegFault.

 

CoreDump to konferencja wyjątkowa, to ukoronowanie serii konferencji SegFault. Najbliższy SegFalult odbędzie się we Wrocławiu, 24 września więc dni zostało już niewiele. To co odróżnia SegFault-y od innych konferencji to tematyka, która skupiona jest nie na nowych frameworkach i libach a na fundamentach branży. Na tych koncepcjach i podstawach teoretycznych, które są niezmienne. Na Wrocławski SegFault możesz się zarejestrować tutaj.

Wracając jednak do CoreDump – korony serii SegFault. To tam będzie jeszcze głębiej jeszcze bardziej o podstawach. Brzmi ciekawie? No to teraz taki pro tip….

jutro, w dzień programisty będzie okazja wyrwać wejściówkę taniej, dużo taniej. Tajny kod na promocje to „2_do_potegi_8” – jakby inaczej 😉 i z tego co wiem to kod ma działać również na SegFaulta. Tylko jedna sprawa, kod działa tylko jutro 🙂 więc nie ma co zwlekać.

 

 

AKTUALIZACJA: 12.09.2018

W branży czasem się mówi o błędzie off by one. Najwyraźniej tym razem też mamy taki bug (chociaż dzisiaj to nie bug). Promocyjny kod zniżkowy działa już od dzisiaj 😀