Call for papers: BBQ4IT i BBDays4IT

Pamiętasz BBQ4IT? Jeśli nie to przeczytaj skąd się wziął pomysł jakże nietypowej konferencji pod chmurką czyli BBQ4IT . Trzy edycje minęły i teraz pora na zmiany. Pora na nową lepszą wersję. BBQ4IT jako takie zostaje, czyli będzie powietrze, będzie bbq i będzie chill. Jednak oprócz tego będzie dużo dużo więcej. Będzie część bardziej techniczna, będzie też kumulacja meetup-ów oraz różnych aktywności w bielskich firmach.

BBQ4IT rośnie do całotygodniowego festiwalu informatycznego gdzie oprócz konferencji pokażemy lokalne grupy, pokażemy firmy z regionu. Dlaczego? Bo w okolicy dzieje się bardzo dużo mimo, że czasem tego po prostu nie widać.

No i teraz pytanie od Ciebie. Chcesz być częścią tej inicjatywy? Chcesz budować historię i stać się częścią pierwszej epickiej edycji BBDays4IT? Masz szansę… zgłoś się na Call For Papers i masz szansę zbudować historię.

BBQ4IT / BBDays4IT CFP

A jeśli nie czujesz się na siłach aby wystąpić jako prelegent ale zastanawiasz się czy przyjechać, pochodzić po górach, posłuchać o it i spotkać niesamowitych ludzi to mam dla Ciebie PRO TIP!!! Wejdź na stronę festiwalu i zapisz się na newsletter aby nie przegapić ważnych informacji – w zeszłym roku wejściówki na BBQ4IT rozeszły się mega szybko więc żeby nie było potem płaczu 😉

Scroll to Top